Наша діяльність

 

Вітаємо Вас!

start
 

Дорогі ветерани педагогічної праці, викладачі, майстри, працівники, випускники минулих років, учні училища, батьки, наші бажані абітурієнти!

Вітаю вас на медіа порталі сайту Костянтинівського вищого професійного училища. Нещодавно наше училище відзначило ювілей - 90 років. Це багато чи мало? За всі ці роки існування училище стало сучасним навчальним закладом. В якому працюють високопрофесійні педагоги, колектив однодумців, які з вдячністю пам'ятають творців історії закладу.

Сьогодні училище має необхідну навчально-матеріальну базу, науково-методичний, технічний та інтелектуальний потенціал, який відповідає сучасним вимогам професійно-технічної освіти. До послуг учнів: комп'ютерний клас, вихід до мережі Інтернет, навчально-виробничі майстерні та лабораторії з кожної професії, бібліотека, їдальня, гуртожиток, стадіон, спортзал, тренажерний зал, спортивні секції та гуртки.

Завітайте до училища і ви отримаєте професію, познайомитесь з новими друзями. До зустрічі!Яких фахівців готують в училищі?

start

Державний навчальній заклад "Костянтинівське вище професійне училище" - це навчальній заклад ІІІ рівня акредитації, який здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем "кваліфікований робітник" на основі базової та повної загальної освіти за денною формою навчання.

Освітній процес ведеться на державній мові.

 

Зарахування до училища здійснюється щляхом тестової співбесіди. Зараховані учні за держзамовленням забезпечуються стипендією та гуртожитком.
Відповідно до укладених договорів з підприємствами державної та інших форм власності учні проходять обов'язкову виробничу практику.
Прийом на навчання здійснюється з 20 травня по 20 серпня.Шановні абітурієнти, інженерно-педагогічний та учнівський колективи чекають на Вас!
Обирай свій шлях свідомо!

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…