Наша діяльність

Електрогазозварник. Контролер зварювальних робіт

start

Сьогодні жодне підприємство будівельної індустрії не обходиться без зварювання, адже це надійний і економний спосіб нероз'ємного з'єднання деталей, конструкцій, споруд. Тому однією з найбільш популярних і численних професій є професія електрогазозварника.

 

Умови праці

Робота електрогазозварника віднесена до робіт з важкими умовами праці, тому працюють по даній професії в основному чоловіки. Працюють як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. Можливе виконання робіт на висоті і в дуже незручних та небезпечних позах. Велике навантаження на опорно-руховий і зоровий апарат. Для захисту від теплових і світлових випромінювань використовує спецодяг і маску (щиток), що має захисні світлофільтри. Режим роботи в основному двозмінний. Темп роботи вільний. . Учням ,які отримали цю професію, присвоюються 1-6 розряди.

 

Ринок праці

В умовах перехідної економіки ці проблеми проявляються особливо гостро. В недалекому минулому вважалося, що у нас здійснено загальне право на працю і багато років проблеми зайнятості і безробіття як в економічному, так і в правовому плані в нашій країні не розглядалися. До певного моменту склалася така ситуація, що більшість розвинених країн вже сформували свій ринок праці, накопичили досвід вирішення проблем зайнятості і навчилися згладжувати, що виникають при цьому, негативні наслідки. Проте в нашій країні ринок праці лише формується. Тому ряд проблем – особливості формування ринку праці, зайнятості та безробіття, проблеми регулювання в умовах переходу до ринку праці, регулювання в умовах переходу до ринку, регіональні аспекти безробіття та інші - залишаються, в даний час, мало вивченими. Перехід до ринку, викликаючи структурні зрушення, спад виробництва і бюджетна криза, призводить до збільшення безробіття, а отже:до погіршення добробуту населення, зростання соціальної і політичної напруженості в країні.

 

Де можна працювати?

Виробничі підприємства, заводи, лабораторії по розробці і випробуванню нових виробничих зразків, будівництво.

Зварювальний роботи потрібні практично на будь-якому виробництві, а молодих майстрів дуже мало. Тому зарплати у зварювальників високі: вчорашній випускник коледжу заробляє небагато, зварювальник зі стажем отримує більше. Під час виробничої практики на третьому курсі учням виплачують зарплату. Але навіть перспектива отримувати хороші гроші чомусь не вражає хлопців, які вибирають більш модні і при цьому менш затребувані професії.

Рівень зарплат, залежно від місця роботи, сильно відрізняється при виконанні одного і того ж замовлення можна отримувати абсолютно різні гроші. У житлово-комунальній сфері сьогодні, мабуть, найнижча оплата праці, сама щедра - нафтогазова галузь.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…