Наша діяльність

Електрозварник ручного зварювання. Контролер зварювальних робіт

start

Професія електрозварник ручного зварювання– відповідальна, творча, віртуозна, від якості роботи залежить довговічність та стійкість будівельних конструкцій та споруд, термін служби різної техніки. Зварювальні роботи виконуються в промисловості, на будівельних майданчиках, в машинобудуванні, суднобудуванні, космічній галузі, в енергетиці, нафтопереробній промисловості, сільському господарстві.

Електрозварник повинен бути зібраним, акуратним в роботі, відповідальним, наполегливим, мати силу волі. Головними психологічними показниками повинні бути врівноваженість, уміння зосереджуватися, мати добру зорово-моторну координацію, світлочутливість, витривалість.

Суть роботи електрозварника ручного зварювання полягає у ручному дуговому зварюванні деталей, вузлів та конструкцій з вуглецевих та летованих сталей середньої складності, простих деталей із кольорових металів та сплавів чавуна. Важко знайти галузь в народному господарстві, у якій можна було би обійтись без електрозварника.

Для даної професії необхідні такі визначальні якості, як працьовитість, відповідальність, порядність, і саме головне – це щира любов до своєї справи.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…