Наша діяльність

24 січня міжнародний день освіти

  • 24 січ. 2023
  • Рейтинг
    (1 Голос)

У Міжнародний день освіти, що відзначається 24 січня уже вп’яте, Інтернаціонал освіти розпочинає нову глобальну кампанію. 

Кампанія «Говоріть вголос! Фінансуйте в освіту!» спрямована на підтримку членських організацій у їхній боротьбі проти програм жорсткої економії на освіті та бюджетних скорочень, а також на досягнення консенсусу щодо фундаментальних змін і перетворень, які базуються на створенні сприятливих умов праці для вчителів.

Кампанія має три основні напрями:

- інвестувати в державну якісну освіту, інвестувати в професію.
- протистояти, зупинити і повернути назад шлях приватизації та торгівлі в освіті.
- трансформувати наративи для підтримки якісної державної освіти.

Кампанія «Говоріть вголос! Фінансуйте в освіту!» підтримує зусилля, спрямовані на поліпшення оплати та умов праці, забезпечення поваги, на яку заслуговують освітяни, члени профспілок. Інтернаціонал освіти мобілізується, щоб чинити тиск на уряди країн з метою повного фінансування державної освіти та належних інвестицій у професію вчителя

Інтернаціонал освіти закликає приєднуватися до заходів, присвячених запуску кампанії, 24 січня 2023 року з 14:00 (за брюссельським часом). Зареєструватися у кампанії можна на ресурсах Інтернаціоналу освіти. 

Освітяни вимагають повного та справедливого фінансування для державної освіти!

Ми разом об'єднуємося, щоб: 

- oстворити майбутнє, на яке заслуговують наші учні;
- oзабезпечити оплату, умови праці та повагу, на які заслуговують вчителі та працівники освіти.

Приєднуйтеся до кампанії «Говоріть вголос! Фінансуйте в освіту!» та ставайте на захист державної освіти в усьому світі!

Інтернаціонал освіти радить робити публікації у соціальних мережах із хештегами: #GoPublic #FundEducation #EducationDay та не забувайте позначати Інтернаціонал освіти, щоб вони могли посилити ваше повідомлення: 

@eduint on Twitter 
@EducationInternational on Facebook 
@eduint on Instagram

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…